İlköğretim Seviyeler
Overview

İlköğretim yaş grubundaki öğrenciler için her kademe için özel sınıf oluşturulur. Bu da aynı zamanda okul derslerine katkıda bulunması anlamına gelir. 2, 3,4,5,6,7,8.sınıflar için ayrı ayrı şubeler oluştururlur. 4.sınıftan itibaren öğrencilere seviye tespit sınavı yapılarak öğrencinin seviyesine uygun eğitimlerden başlatılır. Seviyeler şöyledir:

1.Starter: Hiç İngilizce bilmeyen bir öğrencinin seviyesidir. Öğrenci kelime ağırlıklı bir eğitim alır, basit kalıplarla cümle kurabilir. Bu seviyede aldığı sağlam temel ile ilerleyen seviyelerde dil becerisini kuvvetlendirecektir.

2.Elementary: Bu seviyede öğrenci öğrencidiği kelime ve cümle kalıplarını günlük hayattaki kısa konuşmalarda kullanabilir. Basit diyaloglar kurabilir.

3.Pre-Intermediate: Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olan bu öğrenciler, dinleme, konuşma, okuma, yazma gibi dil becerilerini geliştirir ve ilerletirler.

4.Intermediate: Bu seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler karmaşık dil yapılarını kulanabilir ve ileri düzeyde bir kelime haznesine sahiptirler. Günlük diyalogları rahatlıkla anlayabilir ve kendini ifade edebilirler.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?