0212 435 49 49
trenfr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fransızca Kursu

12 Kasım 2021
416 kez görüntülendi

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi olan Fransızca, alanında uzman Fransız Öğretmenler tarafından Beylikdüzü, Fransızca Kursu şubelerimizde eğitim vermekteyiz. 

Fransızca eğitimlerimizde, öğrenciye yönelik özel eğitim sistemi uygulanmaktadır. Kişiye özel eğitim ve materyaller belirlenerek eğitim süreci başlamaktadır. Öğretmenlerimiz Fransa’da doğmuş ve orada eğitim almış , Fransız dili ve kültürüne çok üst düzeyde hakimdirler. Böylelikle eğitim sürecinizde, Fransa’da dil okuluna gidiyormuş hissine kapılırsınız. 

Günlük konuşma, ve İş Dünyası’na yönelik Fransızca eğitimlerimizde, amacımız en kısa sürede doğru ve akıcı konuşmayı hedeflemektedir.  Fransızca eğitimlerimiz toplam 6 Kur sisteminden oluşmaktadır. Kullanılan eğitim materyalleri, uluslarası geçerli olan kitap ve dökümanlardır. 

Katılmış olduğunuz eğitim sonucunda, Fransızca diline hakimiyetinizi ispatlayan sınavın ismi DELF’dir. Fransız Kültür Merkezi tarafından düzenlenen DELF sınavına girerek, Fransızca seviyenizi uluslararası alanda belgelemiş olursunuz. 

  • Başlangıç Seviyesi 1 / Débutant
  • Başlangıç Seviyesi 2 / Élémentaire
  • Orta Seviye 1 / Pré-intermédiaire
  • Orta Seviye 2 / İntermédiaire
  • Orta Seviye 3 İntermédiaire 2
  • İleri Seviye / Avancé

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?