logo

Genel Merkez

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:1 Esenler / İstanbul

Fransızca Kursu

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi olan Fransızca, alanında uzman Fransız Öğretmenler tarafından Beylikdüzü, Fransızca Kursu şubelerimizde eğitim vermekteyiz. Fransızca…

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi olan Fransızca, alanında uzman Fransız Öğretmenler tarafından Beylikdüzü, Fransızca Kursu şubelerimizde eğitim vermekteyiz.

Fransızca eğitimlerimizde, öğrenciye yönelik özel eğitim sistemi uygulanmaktadır. Kişiye özel eğitim ve materyaller belirlenerek eğitim süreci başlamaktadır. Öğretmenlerimiz Fransa’da doğmuş ve orada eğitim almış , Fransız dili ve kültürüne çok üst düzeyde hakimdirler. Böylelikle eğitim sürecinizde, Fransa’da dil okuluna gidiyormuş hissine kapılırsınız.

Günlük konuşma, ve İş Dünyası’na yönelik Fransızca eğitimlerimizde, amacımız en kısa sürede doğru ve akıcı konuşmayı hedeflemektedir.  Fransızca eğitimlerimiz toplam 6 Kur sisteminden oluşmaktadır. Kullanılan eğitim materyalleri, uluslarası geçerli olan kitap ve dökümanlardır.

Katılmış olduğunuz eğitim sonucunda, Fransızca diline hakimiyetinizi ispatlayan sınavın ismi DELF’dir. Fransız Kültür Merkezi tarafından düzenlenen DELF sınavına girerek, Fransızca seviyenizi uluslararası alanda belgelemiş olursunuz.

  • Başlangıç Seviyesi 1 / Débutant
  • Başlangıç Seviyesi 2 / Élémentaire
  • Orta Seviye 1 / Pré-intermédiaire
  • Orta Seviye 2 / İntermédiaire
  • Orta Seviye 3 İntermédiaire 2
  • İleri Seviye / Avancé