logo

Genel Merkez

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:1 Esenler / İstanbul

Konuşma Odaklı İngilizce

Dil Time Dil Okulları, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun eğitim vererek, genel İngilizce sınıflarında öğrenciyi konuşturmaya odaklı eğitim vermektedir. HEDEF…

Dil Time Dil Okulları, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun eğitim vererek, genel İngilizce sınıflarında öğrenciyi konuşturmaya odaklı eğitim vermektedir.

HEDEF

Hedefimiz; dil engelinizi ortadan kaldırarak, kariyer hedeflerinize ulaşmada en önemli basamaklardan biri olan dil basamağını özgüvenli bir şekilde çıkmanızı sağlamak. Günlük hayattan tutun iş hayatınız, yurt dışı hedefleriniz ve internete kadar globalleşen dünyanın bir parçası olmanıza katkıda bulunuyoruz.

EĞİTİM MODELİ

Bireye odaklı eğitim modelimizle kişinin adaptasyon düzeyini dikkate alarak öğretilen her ayrıntıyı kullandırtan eğitim modelini benimsemekteyiz.

Konuşturmaya odaklı öğretim modelimizde; okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirerek dilin doğal yollarla hayatınızla bütünleşmesi sağlanır. Dil Time Dil Okulları öğretim sürecinde en çok sosyal yaşamdan faylanmakla birlikte teknoloji, görsel yayınlar ve online uygulamalar gibi enstrümanları etkin şekilde kullanır. Özellikle sınıf ortamında öğrenciler sürekli aktif tutularak konuşma korkusu gibi olumsuz psikolojik etkenleri aşmalarına yardımcı olunur.

SEVİYENİZE UYGUN SINIFLAR!

Standartlara uygun hazırlanan seviye tespit sınavlarımızın içeriğinde öğrenci adayının bulunduğu seviyeyi etkin kullanımını değerlendirip seviyenize en uygun sınıfa sizleri yerleştiririz.

KULLANDIĞIMIZ KAYNAKLAR!

Kurslarımıza kayıt işlemi gerçekleştikten sonra sizlere her seviye için 3 adet kitap verilmektedir. Bunlar Dil Time Dil Okullarının kendisine ait National English yayınları olan ana ders kitabı “Real World”, dil bilgisi pratik kitabı “Supplementary” ve okuma, yazma, dinleme, dil bilgisi ve kelime tekrarı kitabı “Support Pack” kitaplarından oluşmaktadır.

National English kitapları Avrupa Dil Portföyü ortak çerçevesinde yazılmış, kültürel öğrenmeyi benimseyen ve sistematik çalışmaya teşvik eden içeriğe sahiptir. Kitaplar, sekiz üniteden oluşup ana temaya bağlı modüler yapıya sahiptir. Her modülde öğrencilerimizi videolarla destekler. Videolara kolay erişimi sağlayan QR kodlar ve ünite bitiminde öğrencinin dil kullanma becerileri kültürel zenginlikle harmanlayan görsel materyaller bulunmaktadır.