logo

Genel Merkez

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:1 Esenler / İstanbul

Hakkımızda

Genel koordinatörlüğünü Meltem EKİCİ’ nin yaptığı 20 yıllık geçmişe sahip Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, öncelikle kadim şehrimiz…

Genel koordinatörlüğünü Meltem EKİCİ’ nin yaptığı 20 yıllık geçmişe sahip Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, öncelikle kadim şehrimiz olan İstanbul’dan başlayarak son dönemde Türkiye genelinde temsilcilikleri ile parlayan yıldız haline gelen dil kursu zinciridir.

Son dönemde Türkiye genelinde temsilcilikleri ile parlayan yıldız haline gelen dil kursu zinciridir. Dil Time Dil Okulları, kuruluşundan bu yana elde ettiği kazanımları çağımızın gerekliliklerine uygun şekilde güncelleyerek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmaktadır.

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, özgün eğitim tekniklerini uluslararası standartlara entegre eden bilimsel yöntemleri ve güncel bilişim teknolojilerini kullanarak, konuşma odaklı İngilizce, sınava odaklı İngilizce ve diğer tüm dillerle ilgili eğitim sürecini her dönem binlerce öğrencisiyle başarıyla tamamlamaktadır.

Bireye odaklı takip sistemi geliştiren merkezi insan kaynakları birimimiz, tüm franchising temsilciliklerimizin öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutarak aynı kalite standartlarında eğitim verdiğinden emin olmaktadır. 

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, Türkiye’nin en büyük franchising veren kuruluşu olma yolunda, eğitime gönül veren girişimcileri aynı çatı altında birleştirmeyi hedefleyen markadır. Bütün temsilcilikler, aynı kalite ve aynı standartlarda eğitim vermektedir. Bu standartlar Dil Time Genel Merkezi tarafından belirlenir ve sıklıkla denetlenir.

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, Avrupa Dil Portfolyosu (The European Language Portfolio – ELP) ile yabancı dil öğretimi uygulamalarını Avrupa standartlarında yaygınlaştırmış; ayrıca bu sistemi ……… nolu Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı kararıyla ülkemizde bu belgeyi verme yetkinliğine sahip olmuştur.

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, eğitim sektörüne yatırım yapan yöneticilerin eğitim kökenli olmasına özen göstermektedir. Sektördeki konumunu güvenilir, profesyonel ve kurumsallık üzerine perçinlenerek, kalitenin merkezi olmayı amaç edinmiştir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası sertifika veriyoruz!

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere neredeyse tüm dünya ülkelerinde geçerli Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir. Avrupa Dil Portfolyosu almaya hak kazanan öğrenciler, dil bilgilerini tescilleyen belge sayesinde hem yurt dışına çıkış süreçlerinde kolaylık hem de mesleki serbest dolaşım belgeleri ile yurt dışında çalışabilme olanaklarına sahip oluyorlar. 

Öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Avrupa standartlarında dil programları sunuyoruz!

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, Türkiye’de nadir dil kurslarının sahip olduğu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi verme yetkisine sahiptir. Ülkemiz içinde birçok yabancı dil kursu bakanlığın verdiği programdan farklı ve onaysız program uygulamaktadır.

Öğrencilerimize Avrupa Birliği ülkelerinde çalışabilme imkanı sunan mesleki yeterlilik belgesi alabilme imkanı sunuyoruz!

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, üniversitelerimizden mezun öğrencilerimiz yurt dışında gönüllülük, staj, eğitim veya iş fırsatlarından yararlanmak istediklerinde, Türkiye’nin de dahil olduğu “Europass” istihtam sistemine başvurmalarını sağlayabilen ender dil kursu zinciridir. Kurslarımızda eğitimini tamamlayan tüm öğrenciler Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldıklarını kanıtlar nitelikte belgeye sahip olurlar. Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi); bilgi, beceri, yeterlilik ve deneyimlerin tanınmasını, kayıt altına alınmasını sağlayan öz geçmiş (CV), diploma, sertifika gibi belgelerden oluşmaktadır. Euorapass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Portfolyosu sertifikasıdır. Bu belgeye sahip olan bireyler başvuru sırasında daha yetkin bir hale gelirler. Dil Time Dil Okulları Genel Koordinatörlük birimimiz Europass düzenleme sürecinde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Öğrencilerimize kariyer imkanı sunuyoruz!

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, üniversitelerin en az ön lisans bölümünden mezun ve kurslarımızda B2 seviyesini bitiren öğrencilerimiz dilerse, uluslar arası İngilizce öğretmenliği sertifika programı olan TESOL programı verebilir. Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından kabul edilen TESOL sertifikasına sahip öğrencilerimiz bakanlığa bağlı özel eğitim kurumlarında usta öğretici statüsünde görev alma imkanına sahip olurlar. Aynı zamanda eğitmenlik mesleğini ana dili İngilizce olmayan dünyadaki yaklaşık 103 ülkede yapabilirler.

Öğrencilerimize Avrupa dil eğitimi standartlarına uygun kaynak ve materyaller veriyoruz!

Dil Time Dil Okulları Yabancı Dil Kursları, National English yayınları olan Avrupa dil portföyü ile uyumlu bilişim teknolojilerini içinde barındıran yayınları öğrencilerimize sunmaktadır. Modüler içeriğe sahip yayınlarımız, teknolojik enstrümanları en iyi şekilde kullanarak, başlangıç seviyesinden TESOL seviyene kadar taşımaktadır. Ayrıca her yaş gurubuna etkin düzeyde hitap etmektedir. 

Öğrencilerimize yurt dışında tatil ve eğitim imkanı sunuyoruz! 

Kurslarımıza katılan öğrencilerimiz 2 seviye eğitim aldıktan sonra isterlerse eğitimlerini İngiltere’de devam etme fırsatı yakalıyor. Eğitim olsun tatil olsun tüm süreçlerde konaklama ve vize dahil tüm işlemleri genel merkezimiz takip etmektedir.