logo

Genel Merkez

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:1 Esenler / İstanbul

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizler, Dil Zamanı Eğitim Kurumları Genel Merkezi olarak, yaklaşık 20 yıl önce çıktığımız bu serüvende en iyi olma hayalimizi siz, değerli aile üyelerimizle gerçekleştireceğiz.

Ailemizden aldığımız güçle, temel prensibimiz olan dürüstlük ve liyakatten asla taviz vermeden, her zamankinden daha çok çalışarak Dil Time Dil Okulları markamızı bir dünya markası haline getirmekte kararlıyız.

Çağımızda sürekli yenilenen bakış açılarıyla başarının anahtarı; liderlik, azim, kararlılık ve bilgiyi pazarlama yeteneği gibi enstrümanları dengeli bir şekilde bir araya getirerek kullanabilmektir.

Çünkü başarı öykülerinin ardında, araştırmaya ve geliştirmeye önem vermek, ekonomik kaynakları doğru yönetmek, piyasanın gerekliliklerine hakim olmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek vardır.

Markamızın hızlı büyümesi ve hedeflediğimiz başarıya ulaşılmasında sahip olduğumuz girişimci özelliklerimizin yanı sıra, insana ve bilgiye değer vermenin payı çok büyük olacaktır.

Siz değerli aile üyelerimizle birlikte ülkemizindeki en iyi yabancı dil kursu olmanın mutluluğunu gelecek yıllarda da paylaşacağımızdan eminiz. Mutlu aile bireylerimizi, eğitim alanlarında desteklemek ve geleceklerine yön verecek doğru rotaları çizmek en hassas prensiplerimiz arasındadır. Ülke ekonomimiz için bilgiyi sermaye edinerek istihdama ve toplumun bilgi refahına yapacağımız yatırımlarla katkıda bulunmaya kararlıyız.


Serhat Aslan

Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı