logo

Genel Merkez

Mimar Sinan Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:1 Esenler / İstanbul

Rusça Kursu

Son senelerin en büyük uluslararası pazarı olarak kabul edilen Rusya, çeşitli ülkelerde Rusça Dil Eğitimi’ne dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu gereksinimden…

Son senelerin en büyük uluslararası pazarı olarak kabul edilen Rusya, çeşitli ülkelerde Rusça Dil Eğitimi’ne dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu gereksinimden hareket eden Dil Time Akademi Dil Okulları Rusça Kursu olarak, geniş seçenek yelpazesiyle 6 kurdan oluşan Rusça programını sunmaktadır. Rusça eğitimlerimizi, anadili Rusça olan tecrübeli eğitmenlerimizle yürütmekteyiz.Dil Time Dil Okulları dili öğrenmeniz için farklı çalışmalar yürütülür ve dil becerilerinizi geliştirmek amaçlanır. Rusça eğitimi programımız, 6 Kur, 300 ders saatinden oluşmaktadır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 8-12 kişilik özel sınıflarda hizmet sunuyoruz.

Dil Time Dil Okulları’nda, Normal, Yoğun ve Süper Yoğun Seçenekli programlarda “%100 Yabancı Eğitmenlerle” ders görme imkânına sahip olmak için sizleri şubelerimize davet ediyoruz. Özellikle turizm ve ticaret alanında gitgide önemi artan Rusça, Türkiye’de kaçınılmaz bir dil olma yolunda hızla ilerlemektedir. Rusçaya karşı artan talep karşısında en iyi eğitimi veren Dil Time Dil Okulları özgün programıyla dili en aktif ve en kalıcı şekilde öğrenmenizi sağlar.